Löysätempo

Löysätempo II 2017-2018

Takarivi: Jan Pylkkänen, Aatu Miettinen, Tuukka Kuha, Eetu Kurri, Jarkko Palkeinen, Jerry Vuorinen, Henri Viljakainen ja Miika Maczulskij

Eturivi: Martin Markelin, Kalle Havukainen, Teemu Valtonen ja Henri Lankinen

Kuvasta puuttuvat: Mika Löytty Miska Kakriainen ja Joonas Ruhanen

Pelaajat

Maalivahdit:
6 Havukainen Kalle
xx Paakkunainen Tomi
xx Vaikkinen Aki
Puolustajat:
4 Viljakainen Henri
10 Markelin Martin
14 Palkeinen Jarkko
23 Vänskä Valtteri
xx Ollikainen Aaron
xx Huiskonen Markus
Hyökkääjät:
17 Maczulskij Miika
22 Kakriainen Miska
32 Räisä Iiro
40 Pylkkänen Jan
xx Säynäjoki Timo
xx Laakso Jan
xx Kohi Kasperi
xx Servo Jaakko

Sarjataulukko 2018-2019

  O V T H TM PM P
Butchers IBK 0 0 0 0 0 0 0
JiiKoo 0 0 0 0 0 0 0
Löysätempo II 0 0 0 0 0 0 0
NST II 0 0 0 0 0 0 0
PuU 0 0 0 0 0 0 0
SLN United 0 0 0 0 0 0 0
Snato 0 0 0 0 0 0 0
Voiku 0 0 0 0 0 0 0
Voima II 0 0 0 0 0 0 0
VäPePa 0 0 0 0 0 0 0

Pörssikärki 2018-2019

PelaajaOttelutMaalitSyötötPisteet
Vänskä Valtteri 0 0 0 0
Kuha Tuukka 0 0 0 0
Pylkkänen Jan 0 0 0 0
Räisä Iiro 0 0 0 0
Valtonen Teemu 0 0 0 0
Säynäjoki Timo 0 0 0 0
Maczulskij Miika 0 0 0 0
Kakriainen Miska 0 0 0 0
Viljakainen Henri 0 0 0 0

 

Sarjapelit 2018-2019

PvmPaikkaAikaOtteluTulosRaportti
06.10.2018 Lappeenranta 15.00 Löysätempo II - Voima II x-x -
06.10.2018 Lappeenranta 18.00 Löysätempo II - NST II x-x -
27.10.2018 Imatra 10.00 Löysätempo II - Butchers IBK x-x -
27.10.2018 Imatra 12.00 Löysätempo II - Voiku x-x -
18.11.2018 Savonlinna 11.00 Löysätempo II - PuU x-x -
18.11.2018 Savonlinna 13.00 Löysätempo II - SLN United x-x -
02.12.2018 Sulkava 11.00 Löysätempo II - JiiKoo x-x -
02.12.2018 Sulkava 13.00 Löysätempo II - VäPePa x-x -
15.12.2018 Savonlinna 15.00 Löysätempo II - Snato x-x -
15.12.2018 Savonlinna 17.00 Löysätempo II - Voima II x-x -
13.01.2019 Mikkeli 10.00 Löysätempo II - JiiKoo x-x -
13.01.2019 Mikkeli 13.00 Löysätempo II - PuU x-x -
27.01.2019 Sulkava 11.00 Löysätempo II - SLN United x-x -
27.01.2019 Sulkava 13.00 Löysätempo II - VäPePa x-x -
09.02.2019 Mikkeli 10.00 Löysätempo II - Butchers IBK x-x -
09.02.2019 Mikkeli 19.00 Löysätempo II - Snato x-x -
02.03.2019 Imatra 11.00 Löysätempo II - Voiku x-x -
02.03.2019 Imatra 14.00 Löysätempo II - NST II x-x -


Harjoitusottelut

PvmPaikkaAikaOtteluTulosRaportti